Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 24.01.2020, 17:45

          Костопільська

         загальноосвітня

            школа І-ІІІ 

          ступенів № 2

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [349]
Пошук
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 349
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 34 35 »

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 оголошує прийом дітей до 1 –го класу з 03 лютого по 30 травня 2020 року.
Пакет документів для зарахування дитини до школи:
1.Заява про зарахування дитини до школи.
2.Копія свідоцтва дитини про народження.
3.Особова справа учня.
4.Оригінал або копія медичної довідки 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (пред’явити у школу до 1 червня)

5. Карта профілактичної роботи з учнями 086-2/0.

6. Копія довідки про профілактичні щеплення.

Мої статті | Переглядів: 1 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 22.01.2020 | Коментарі (0)

Червоний Хрест – провідний лідер у світі з навчання населення навичкам надання першої допомоги. З ініціативи директора Костопільського Товариства Червоного Хреста України, Мельничук Раїси Антонівни, відбулася зустріч з волонтером загону швидкого реагування Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста, Веденєєвим Назаром. Волонтер цікаво та доступно провів практичні заняття для старшокласників з надання домедичної допомоги.

Мої статті | Переглядів: 1 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 22.01.2020 | Коментарі (0)

З нагоди Дня Соборності України та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу в Костопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено ряд тематичних заходів.

Упродовж дня на перервах учні 8-11 класів мали змогу переглянути фільм "Свято Злуки. Політика пам’яті" (організували учні 9-Б класу з класним керівником Кирішою І.П.) та отримали відповіді на багато запитань. Адже двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності.

Учні 8-Б класу під керівництвом класного керівника підготували для учнів початкової школи арт-акцію "Я люблю Україну", під час якої кожен охочий зміг розмальовувати частинку ілюстрації карти єдиної України.

Учні 9-А класу спільно з класним керівником Жигун О.М. підготували експозицію "Соборна Україна: від ідеї до життя".

Під такою ж назвою у шкільній бібліотеці діяла книжкова  виставка, яку підготувала шкільний бібліотекар Токар А.О.

Заходи, проведені у цей день, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Мої статті | Переглядів: 0 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 22.01.2020 | Коментарі (0)

Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості

 

У сучасних умовах розвитку освіти кожен педагог, що усвідомлює потреби сучасного суспільства і власну відповідальність за якість надання освітніх послуг не тільки перед державними органами, а перш за все своїми учнями, їхніми батьками та колегами-педагогами, намагається впроваджувати у свою роботу нові освітні технології.

З метою підвищення рівня професійної майстерності, упровадження та поширення в практичну діяльність педагогічного досвіду, максимальне розкриття творчого потенціалу кожного вчителя, використовуючи методи компетентнісного підходу до організації освітнього процесу в Костопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 пройшла Декада педагогічної творчості «Через творчість до успіху».

Сьогодні, в процесі бурхливого розвитку освіти, у ході запровадження компетентнісно орієнтованого навчання виникає потреба по-новому подивитися на сучасний урок, на його структуру, форми, технології проведення. Справедливою буде думка, що кожного року показові уроки, які проходять в рамках декади педагогічної творчості – це результати творчого пошуку саме тих учителів, які закохані у свою професію.      

А які вони учителі Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ?

За сучасними підходами до освітньої діяльності всі педагоги закладу дуже різні і через це наша декада була різноманітною і цікавою. В рамках декади «Через творчість до успіху» у закладі проведено 12 сучасних уроків, упродовж яких учителі демонстрували різноманітні форми, методи та прийоми навчання, що сприяли оптимізації навчального процесу.

Метою роботи педагогів стало визначення шляхів створення формату нового уроку, що відповідає новим вимогам суспільства.

Як ви думаєте, чи можна, не виходячи з класу, здійснити подорож по всій Україні та затанцювати чотири українських танці за 45 хвилин? Виявилося, що так, відвідавши урок музичного мистецтва у 5-Б класі. Ольга Валеріївна Соломчак креативно підійшла до розкриття теми уроку «Українці танцюють» та повела учнів в світ українського народного танцю, познайомила з історією виникнення таких українських народних танців як "Гопак", "Козачок", "Метелиця" 

 Діти поринули у чарівний світ музики і танцю, створили газету-панно, продемонстрували свої музичні таланти, відтворюючи мелодії за допомогою народних інструментів.

На високому професійному рівні пройшов урок англійської мови Оксани Миколаївни Жигун. Вчителем забезпечено високий рівень організації діяльності учнів на кожному етапі уроку, створено особливий позитивний психологічний мікроклімат. Набуті раніше учнями знання використовувалися для здійснення цілеспрямованого сприйняття ними нової інформації. 

Упродовж уроку здійснено формування ключових компетентностей: спілкування виключно англійською мовою, уміння вчитися, загальнокультурну грамотність, інформаційно-цифрову компетентність. Урок з теми «Світ професій» став для учнів 9-А класу ще однією сходинкою до правильного вибору професії.

Цікавим та захоплюючим для учнів 8-Б класу став урок фізики «Формування екологічної грамотності на основі знань про теплові явища». Людмила Василівна Козачок майстерно організувала активну діяльність учнів на кожному етапі, мотивуючи, зацікавлюючи учнів цікавими завданнями, вправами, стимулюючи їх до самостійного здобуття знань. Велику увагу вчитель приділила формуванню екологічної грамотності, компетентності у природничих науках та громадянської компетентності.

Цінністю уроку стала його спрямованість на виховання дбайливого ставлення до природи, довкілля, здоров’я власного й оточуючих, а також економічну грамотність у школярів.

Учитель математики Оксана Михайлівна Ковальчук запросила усіх бажаючих на урок у 5-Б клас. Під час вивчення теми «Звичайні дроби. Ділення натуральних чисел» п’ятикласники вчилися розв’язувати нестандартні задачі практичного змісту, дізнавалися багато цікавого, нового і корисного з математики, охоче вступали в діалог з учителем.

Найнесподіванішим моментом стало спільне поїдання шоколаду, який став основою до задачі про дроби.

Мої статті | Переглядів: 1 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 21.01.2020 | Коментарі (0)

Виховання патріотизму, національної гідності, поваги і шани до подвигів захисників Вітчизни є чи не найважливішим пріорітетом виховного процесу. Велику роль у реалізції цих завдань відіграє діяльність пошуково-краєзнавчого гуртка "Пізнаємо рідний край" під керівництвом учителя історії Бородавки Л.В.

Активні гуртківці взяли участь в обласному конкурсі та кращий шкільнй музей та експозицію, присвячену Другій світовій війні 1939-1945 років та стали Лауреатами конкурсного проекту "Ветерани війни, України сини - Ви гордість і слава держави".

Дипломом також нагороджена учениця 5-А класу Пшенко Валерія Олегівна за твір  "А спомин пам’ять береже".

Вітаємо переможців!

Мої статті | Переглядів: 2 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 12.01.2020 | Коментарі (0)

Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття.

З метою художньо – естетичного виховання учні 1-4 класів нашої школи 25.12.2019р. відвідали  Рівненський облмуздрамтеатр.  Маленьких глядачів та їх батьків чекало чарівне Новорічне дійство біля ялинки та приголомшливо весела казка "Білосніжка та семеро гномів". Вистава була вражаючою, зачарувала юних глядачів неперевершеною грою акторів, чудовою музикою та дивовижними декораціями.

Мої статті | Переглядів: 8 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 26.12.2019 | Коментарі (0)

20 грудня 2019 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства, в якому взяло участь 29 вихованців закладів загальної середньої освіти Костопільського району та об’єднаних територіальних громад.

Переможцями олімпіади стали такі учні:

Виногородська Лілія, 10 клас - ІІІ місце

Жигун Анастасія, 11 клас - ІІІ місце.

 

Мої статті | Переглядів: 6 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 24.12.2019 | Коментарі (0)

19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая.  Цілий рік діти з особливим нетерпінням чекають цього свята.

Учні, батьки та педагоги школи вже не вперше саме в переддень свята Миколая опікуються сиротами та знедоленими дітьми, адресуючи їм допомогу: одяг, іграшки, канцтовари, солодощі. Усі зібрані речі та продукти учні – старшокласники напередодні свята Миколая передали представникам Червоного Хреста, та сім’ям закладу, які потребують допомоги.

Складаємо щиру подяку всім родинам,  хто долучився до доброї справи. Тут справджуються слова: «Коли спорожнюєш руку – наповнюєш серце». Тож бажаємо, щоб Ваше серце було завжди наповнене радістю, миром, любов’ю і щоб над нашою Україною було мирне небо, чого найбільше ми прагнемо.

Бажаємо усім щасливого Нового Року та Веселих Різдвяних свят. Хай кожен день у Новому Році буде прожитий в мирі і в любові!

Мої статті | Переглядів: 9 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 22.12.2019 | Коментарі (0)

Учні 1-2 класів зустрілися з казковими героями: Сімкою, Ноликом, Вередюгою, помічниками Святого Миколая – ангелятами. Діти цікаво та весело провели час, а на завершення отримали гостинці від Миколая.

Мої статті | Переглядів: 8 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 22.12.2019 | Коментарі (0)

Сімейною щедрістю і гостинністю віяло від свята проведеного Козак Ж.В. та її вихованцями, учнями 3-А класу. Діти, сповненні радістю, ділилися своїми талантами та захопленнями, зворушливо дякували один одному за допомогу та підтримку. На заключному етапі кожна родина залучилась до створення Різдвяного віночка.

Мої статті | Переглядів: 6 | Додав: oleynikalla48 | Дата: 19.12.2019 | Коментарі (0)


Copyright MyCorp © 2020<>